My Ghent 2050

Hoe ziet de stad van de toekomst er uit? Duurzaam, veel hernieuwbare energie, meer parken en groen voor jongeren? Maar wij gaan één stap verder. Wij bouwen en programmeren die stad van de toekomst in ons My Ghent 2050 project. Leerlingen uit verschillende jaren gaan aan de slag met Minecraft Education Edition en halen er met de programmeermodule Code Connection alles uit.

Onze leerlingen bouwen niet zelf een gehele stad. Zo gebruiken onze leerlingen hun kennis van aardrijkskunde, geschiedenis, wiskunde en programmeren om de computer het zware werk te laten doen.

We kregen zelfs de kans om op uitnodiging van Microsoft in Brussel ons project voor te stellen en het programmeren aan te leren aan kinderen uit alle uithoeken van Europa. In het Engels en een beetje Frans. Dat bleek een koud kunstje voor onze leerlingen.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Leave a comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *